Hillersberg tusch
2012-11-18
157264
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Carter, signerad och daterad Hillersberg -80, tusch på smörpapper, 30x21 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Kantskador