Hillersberg blandteknik
2012-11-18
157263
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Bildt & Carlsson", signerad och daterad Hillersberg -94, blandteknik, 36x28 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad
Fläckar