Figurscen i landskap oljemålning
2012-11-13
157205
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), Berchem hans efterföljare: Figurscen i landskap, olja på pannå, 46x60 cm