Carl Brandt pasteller
2012-11-17
157164
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): (2 st) Insjölandskap, signerad och daterad 1905 resp 1907, pasteller, 70x26 resp 27x40 cm