Edith Gert oljemålning
2012-11-12
157155
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GERT, Edith, Danmark (född 1906): Interiör med kvinnofigur, signerad E, Gert, olja på duk, 65x75 cm