Färglitografi Astri Bergman-Taube
2012-11-13
157142
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Låt rådjuren leva", signerad och daterad Astri Bergman Taube -75, färglitografi 142/210, bladstorlek 48x63 cm