John Österlund oljemålning
2012-11-12
157133
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖSTERLUND, John (1875-1953): Visby, signerad John Österlund, olja på duk, 49x60 cm
Färgbortfall