Ljusstakar i silver
2012-11-12
157005
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, Markströms, Uppsala 1970-tal, olika årstämplingar, 3 signerade Löfman, höjd 8,5 cm
En manschett med liten slagskada