Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-11-15
156992
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, bataljscen, olja på duk, 40,5x62 cm