Oljemålning
2012-11-12
156991
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets början, "the Rivals", olja på pannå, 21x28 cm