Fredrik Isberg akvarell
2012-11-12
156957
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Lambyska verket", monogramsignerad FI, akvarell, 10x15,5 cm