Hjalmar Falk akvarell
2012-11-11
156920
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALK, Hjalmar (1856-1938): Motiv från Bornholm, signerad Hjalmar Falk, akvarell, 13x20,5 cm