Matta röllakan Ingegerd Silow
2012-11-15
156917
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, röllakan, signerad IS (Ingegerd Silow), ca 202x134 cm
Fläckar, smärre slitage