K.G. Nilsson serigrafier
2012-11-11
156893
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILSON, K.G (född 1942): Våren och Hösten, signerade och daterade K-G Nilson 1982, numrerade, serigrafier, 14x18 cm vardera