Oscar Reuterswärd litografier
2012-11-11
156865
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) (3): Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd, 74x55 cm, oramade