Hydman-Vallien litografier
2012-11-11
156805
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, färglitografier, bladstorlek 60x43 cm vardera, oramade