Jockum Nordström litografi
2012-11-12
156788
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 9 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 124/250, färglitografi, 61x84 cm