A Blombergsson oljemålning

A Blombergsson oljemålning
A Blombergsson oljemålning
A Blombergsson oljemålning
A Blombergsson oljemålning

Klubbat för:

72 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BLOMBERGSSON, Albert (1810-1875): Kilafors i Hälsingland, signerad ABlombergsson, olja på duk, 63x95 cm, uppfodrad på pannå

Fläckar

156780

2012-11-11