Fiskargubbe signerad Alm
2012-11-11
156766
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALM (1900-tal): "Fiskargubbe med pipa", signerad och daterad Alm -08, olja på duk, 87x64 cm