Oljemålning
2012-11-11
156732
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Motiv med ek, olja på pannå, 36x28 cm