Frans W Odelmark oljemålning
2012-11-11
156728
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Gårdsmotiv, signerad F W Odelmark, olja på duk, 49x74 cm