Mosse Stoopendaal oljemålning
2012-11-10
156718
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Sjöfåglar till havs,
signerad Mosse St-l, olja på pannå, 24x36 cm