Karl Höglund färglitografi
2012-11-10
156710
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Figurkomposition, signerad Karl Höglund, färglitografi, 54/290, 43x56 cm