Ewald oljemålning
2012-11-10
156700
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EWALD, H (1900-tal): Fiskargubbe, signerad H. Ewald, olja på pannå, 27x22 cm