Gunnar Stålbrand oljemålning
2012-11-10
156697
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STÅLBRAND, Gunnar (född 1925): Hagalundsmotiv, signerad Gunnar Stålbrand -68, olja på pannå, 62x73 cm