Fat i porslin Kina
2012-11-10
156669
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter 35,5 cm
Fotringsnagg