Birger Lundquist blyerts
2012-11-09
156459
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LUNDQUIST, Birger (1910-1952 ): Mor och barn, signerad och daterad 24/9 1946, blyerts, 25x32 cm