Uno Vallman pastell
2012-11-09
156457
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Landskap, signerad o daterad 1947, pastell, 35x50 cm, oramad