Stekfat Tallrik Kina
2012-11-08
156450
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, 2 st, TALLRIK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 31-32, diam 28 cm
Tallrik lagad, nagg