Stekfat Kina
2012-11-08
156449
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, 2 st, snarlika, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 33 resp 34 cm
Nagg