Oljemålning fiskare
2012-11-09
156428
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fiskare på stranden, otydligt signerad, olja på duk, 63x90 cm