Meret Oppenheim litografi
2012-11-09
156413
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OPPENHEIM, Meret (1913-1985): Caché - trouvé, signerad och numrerad 7/75, färglitografi, bladstorlek 70x49 cm