Brosch i guld och silver rosenstenar
2012-11-10
156408
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, guld och silver, i form av en blomma , rosenstenar, 1800-tal, längd 3 cm
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.