Tallrikar i porslin Kina
2012-11-07
156374
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått med gulddekor, diameter 23 cm
Skador i form av nagg och sprickor