Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-11-08
156363
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Vintermotiv, signerad R Ljunggren, 19/360, färglitografi, 48x29 cm