Rune Sigvard oljemålning
2012-11-08
156304
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIGVARD, Rune (1907-1943): Fjällandskap, signerad Rune Sigvard, olja på pannå, 43x55 cm