Snusdosa askar silver
2012-11-07
156283
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNUSDOSA, invändigt förgylld, ASKAR, med lock, 3 st, silver, 1800-tal, vikt ca 269 g
Smärre bucklor