Anna Palm akvarell
2012-11-08
156238
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PALM, Anna (1859-1924): Gotlandsmotiv, signerad Anna Palm Ljugarn Juni 1883, akvarell, 25x34 cm