Bordslampor Josef Frank
2012-11-06
156223
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Josef Frank, Svenskt Tenn, modellnummer 2466, vitlackerade och mässing, total höjd med skärm 70 cm
En med bucklor och lackskador