Lars Matson oljemålning
2012-11-07
156131
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSON, Lars (1933-94): "Julidag på Ammarfjäll", signerad och daterad -83, olja på pannå, 62x83 cm