Bror Hillgren oljemålning
2012-11-07
156120
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HILLGREN, Bror (1881-1955): Interiör, signerad Bror Hillgren, olja på pannå, 24x18 cm