Nils Tydén oljemålning
2012-11-07
156115
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Skeppsholmen, signerad N Tydén, olja på pannå, 24x33 cm