Gösta Liljedahl oljemålning
2012-11-07
156104
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Väntan", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 69x82 cm