Flintlåspistoler
2012-11-08
156023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 40 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, svenska, signerade TH Sandström Stockholm (Theodor S. 1774-1844), pipor och lås med tillverkarstämplar i guld, helstockar i valnöt, uttag för löskolvar, silverbeslag, längd 40 cm