Oidentifierad konstnär blandteknik
2012-11-06
155965
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Geishor, 2 st, signerade samt sigillmärkta, blandteknik, vardera 40x29 cm
Fläckar