Edvin Ollers oljemålning
2012-11-06
155922
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Blomterstilleben, signerad och datera E Ollers 1938, olja på pannå, 41x32 cm