Målning
2012-11-06
155906
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Jesu födelse, olja på duk, 185x209 cm,
Proveniens: Familjen Rudbäck