Kustlandskap oljemålning
2012-11-06
155900
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustlandskap, olja på pannå, 31x42 cm