Emalj
2012-11-07
155873
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal, möjligen Endre Nemes): Komposition, osignerad, emalj, 98x55 cm