Oidentifierad konstnär blandteknik
2012-11-06
155864
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande akt, otydligt monogramsignerad och daterad 22?, blandteknik på papper, 41x29 cm
Fläckar, en reva